DuPont Basic Surfaces


DuPont Basic Surfaces

DuPont Basic Surfaces daha önce DuPont™ Montelli olarak etiketlenmiş yeni koleksiyonu doğanın güzelliğinden esinlenerek oluşturulmuştur. DuPont™ katı yüzeyler, kaliteden ödün vermeyen projeler için dayanıklı bir malzeme sunar. Mutfaklarda ve banyolarda, lavabolarda veya eviyeler de kesintisiz akan bir tasarım oluşturmak için olanak verir. Lavaboların temizlenmesi ve bakımı çok kolaydır. Tezgahlardaki eviye ve lavabolarda bir bütünlük göze çarpar.

DuPont Montelli Basic Surfaces Series

DuPont Montelli Basic Surfaces tezgahlar doğası gereği gözeneksiz, temiz, dayanıklıdır.

DuPont™ Basic yüzeyler, alüminyum mineral dolgu maddesi ile kombine edilmiş bir polyester reçine karışımı içeren dekoratif bir malzemedir. Çok yönlü sağlam, estetik, konut ve ticari kullanım alanları için uygundur. DuPont Basic Surfaces darbeler ve termal direnç dâhil olmak üzere test edilmiş, ANSI (Amerikan Ulusal Standartları Enstitüsü) standartlarına referansla onaylanmıştır.

Uygulamalar mutfak tezgahı iç tasarım aksesuarlarına ve resepsiyon masalarından iç duvar kaplamasına kadar değişebilir. DuPont™ temel yüzeyler, sürekli kalite, döküm yöntemiyle üretilir ve yüksek kalite standartları sağlar. DuPont™ temel yüzeyler: gözeneksiz, hijyenik, yenilenebilir, onarılabilir ve sorunsuz bir şekilde birleştirilir, çok çeşitli tasarımlar oluşturulabilir. 

Basic Surfaces materyalinin çok yönlü özellikleri, yaşam ortamlarını zenginleştiren sanatsal ürünler haline getiren geniş kapsamlı uygulamalarda ve çarpıcı uygulamalarda üstünlük sağlamaktadır. Ayrıca makyaj üniteleri, banyolar ve duş tekneleri gibi yerlerde güvenle kullanılmaktadır.