SAĞLIK TESİSLERİ


Deykim Skala Dekorasyon olarak ;

Hali hazırda kullanılan bir çok hastane de  karşılama bankoları, danışma bankoları, hemşire bankosu ve hasta odaları da dahil olmak üzere antibakteriyel olması zorunlu tüm alanlarda bir çok projeye bizim ürünlerimizle karşılaşabilirsiniz. 

Ürünlerimizin tercih edilmesinin başlıca sebepleri antibakteriyel olması, yüzeyin pürüzsüz olması ve ahşap ile yapılamayacak tüm detay ve formların rahatlıkla yapılabilmesi, ayrıca en steril olması gerekli olan ameliyathanelerde de duvarların bakteri barındırmaması adına tüm köşeleri radüslü ve pürüzsüz bir yüzey olarak tercih edilmektedir.

Corian® güçlü yoğunlukta asit, baz yada solventler karşısında iyi bir performans sergilediği için hastane ve laboratuvarlarda en çok tercih edilen masif yüzey malzemesi olmuştur.

Corian®
gözeneksiz bir malzeme olması nedeniyle üzerinde HIV virüsü de dahil olmak üzere hiçbir şekilde bakteri ve mikrop barındırmamaktadır. 

Poliklinikler, karşılama bankoları, ıslak zeminler ve ameliyathane gibi alanlarda tezgah ve duvar kaplamaları olarak kullanılmaktadır.