HAKKIMIZDA


Deykim Skala 2002 yılından beri Ankara’daki üretim tesislerinde gerçekleştirdiği Corian ve Montelli marka akrilik yüzey malzemelerinin Türkiye çapındaki en yüksek imalat ve montaj ağına sahip ithalatçı firmasıdır. 

DuPont™ tarafından tüm Dünya çapında Corian® ürünlerini, tasarımcıların eserlerine dönüştürebilmek için kurulan Quality Network adıyla tanınan global imalatçılar ağına dahil olan Deykim Skala Dekorasyon, uluslararası birçok önemli projeye imza atarak vizyonunu en iyi şekilde yansıtmıştır.

2011 yılı itibarıyla faaliyetlerini “Doğuş Sanayi Kimyasalları” grup firması olarak sürdüren Deykim Skala, her zaman en iyi çözümleri sunmaya kendini adamış bir ekiple müşteri memnuniyetini hep en yukarıda tutmayı hedeflemektedir.

Deykim Skala; kaliteyi müşteri odaklı bir perspektif ile şirket kültürünün ana öğesi haline getirerek imalat ve montaj zincirindeki hizmetlerini en yüksek noktaya taşımayı hedefler, bu doğrultuda;

● Müşteri beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunmayı,
● Ulusal ve uluslararası standartları takip etmeyi ve bunları ürün ve hizmetlerine yansıtmayı,
● Gelişen teknolojiyi takip ederek kuruluş içerisinde uygulamaya koymayı,
● Çalışanlarımızın gelişimini sağlamak amacı ile eğitim faaliyetlerini desteklemeyi,
● Kalite yönetim sisteminin şartlarına uygun olarak süreçlerimizin etkinliğini ve sürekliliğini sağlayarak iyileştirmeyi,
● Takım ruhunu desteklemeyi, kalite politikası olarak taahhüt eder.